درباره ما

معرفی مرکز توسعه دانش بنیان


مرکز توسعه دانش بنیان (سامانه فن بنیان)، متشکل از متخصصان و افراد با تجربه در حوزه صنعت و تجارت در بهار سال 1398 با هدف یاری رساندن به شرکت‌ها، توسعه و ارتقاء کسب و کارهای متوسط و بزرگ شکل گرفت. این مجموعه با توانایی بالا در تیم سازی و طرح ریزی خدمات تخصصی و سفارشی بر اساس نوع و نیاز شرکت‌ها، در مدت کوتاهی به توسعه سریع خود و جذب مشتریان در حوزه خدمات مختلف دست یافته است.

2323
آشنایی با فن بنیان

 

 

 

یکی از خدمات مرکز توسعه دانش بنیان، امکان سنجی، ارائه مشاوره تخصصی و پیاده سازی الزامات قانون دانش بنیان به صورت عملیاتی در راستای اخذ گواهینامه دانش بنیان برای شرکت‌ها و موسسات می‌باشد. در همین راستا ضمن بررسی و امکان سنجی کلیه موارد در چهار حوزه فنی، سیستمی، منابع انسانی و همچنین الزامات مالی، همکاری و مشاوره لازم در جهت تهیه، بروزرسانی و تامین مدارک و مستندات لازم، استقرار فرایندهای الزامی در شرکت و همکاری در ثبت نام در سامانه را طرح ریزی و ارائه می‌نماید.

پیشینه کاری مجموعه مرکز توسعه دانش بنیان

 

پیشینه و تجربه فعالیت ما در حوزه دانش بنیان به دو بخش اصلی تقسیم می‌گردد. این دو بخش، توانمندی و تسلط این مجموعه بر فرآیندهای مشاوره اخذ گواهینامه دانش بنیان را تثبیت و تقویت می‌نماید:

1) به کارگیری افراد با سابقه و دارای دانش مشاوره کسب و کار در حوزه‌های مختلف به ویژه حوزه شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های خلاق.

2) تجربه و سابقه در ارائه مشاوره و اخذ گواهینامه دانش بنیان و گواهینامه خلاق در حوزه‌ها و زمینه‌های مختلف از جمله: فناوری اطلاعات، ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای، الکترونیک، ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته در حوزه‌های مختلف از جمله صنعت نفت و گاز ، مکاترونیک، تجهیزات ارتباطی، مخابراتی، ایونیک و هوافضا، اپتیک، لیزر و فوتونیک، ماشین‌های الکتریکی، داروهای شیمیایی، پلاسما، تجهیزات پزشکی و تجهیزات دندانپزشکی، پلیمر، شیمی و کاتالیست، سرامیک، فناوری نانو، بیوتکنولوژی، کشاورزی و فرمولاسیون مواد غذایی، انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای و…

تاریخچه مجموعه مرکز توسعه دانش بنیان

چرا ما؟؟


در حال حاضر این مجموعه، در زمینه های تخصصی عارضه یابی سازمانی، مشاوره فرآیندهای سازمانی، مشاوره استقرار و اخذ مجوزها، گواهینامه ها و نشان ها (از جمله مشاوره اخذ مجوز دانش بنیان و خلاق)، چابک سازی سازمانی، برندینگ، مدیریت دانش و خدمات دانشی، مشاوره تخصصی مالی و اداری، مشاوره تولید و افزایش بهره وری، مشاوره فروش و بازاریابی، مشاوره تبلیغات، روابط عمومی و مدیریت ارتباط با مشتریان، شاخص گذاری تولید و فروش، استراتژی های سازمانی و سایر خدمات مکمل توسعه کسب و کار، فعالیت می نماید.

امکان سنجی

امکان سنجی

امکان سنجی محصولات و خدمات 

آماده سازی مستندات

آماده سازی مستندات

 آماده سازی مستندات فنی، مالی و حقوقی دانش بنیان 

شبیه سازی

شبیه سازی

 شبیه سازی جلسه ممیزی دانش بنیان 

دریافت تائیدیه

دریافت تائیدیه

ثبت نام و اخذ تائیدیه دانش بنیان 

پروژه انجام شده
0 +
امکان سنجی ​
0 +
مشاوره ساعتی​
0 +
منتظر تائیدیه ​
0 +

ارائه خدمات از شنبه تا پنج شنبه

از ساعت 9 الی 17:30

فرم درخواست مشاوره

برای جلسه مشاوره لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید و یا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دیگر فعالیت ها


از دیگر فعالیت های این مجموعه می توان به امکان سنجی، تامین مالی، شناسایی و مشاوره های تخصصی تجاری سازی و ارتقاء کسب و کار شرکت ها با رویکرد توسعه بازار و رقابت پذیری با استفاده از اختراعات و فناوری های موجود و یا در حال توسعه در حوزه های مختلف پزشکی، صنعتی و خدماتی ... اشاره نمود. تشکیل سرویس های شتاب دهی در راستای تجاری سازی محصول های نمونه سازی شده، یافتن سرمایه گذار و ایجاد تشکل­های سازمانی، تامین پلان تجاری و استراتژی های تبلیغاتی از دیگر فعالیت های این گروه می باشند.

فرم درخواست مشاوره