ارزیابان دانش بنیان چه کسانی هستند؟

ارزیابان دانش بنیان چه کسانی هستند؟

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای ارزیابی صلاحیت شرکت ها و موسسه های دانش بنیان و نظارت بر فعالیت آن ها، کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ‌ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا را ایجاد کرده است که در حال حاضر، ریاست این کارگروه را جناب آقای دکتر رضا اسدی فرد بر عهده دارند. در این مقاله ارزیابان دانش بنیان را به شما معرفی خواهیم کرد. با فن بنیان همراه باشید.

چه کسانی دانش بنیان بودن را ارزیابی می کنند؟

تدوین و تصویب آیین نامه های بررسی و ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان و همچنین نظارت بر روند اجرای قوانین دانش بنیان، از مسئولیت ها و وظایف این کارگروه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اخذ گواهی خلاق دانش بنیان و چگونگی ثبت شرکت دانش بنیان با متخصصان مجموعه فن بنیان در ارتباط باشید. برای این کار کافیست به بخش تماس با ما این مجموعه سری بزنید.

جهت انجام امور ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کارگزاران و کارشناسانی را در سطح کشور تعیین کرده است.

این کارگزاران، عموما شرکت هایی خصوصی هستند که امور ارزیابی و ممیزی شرکت ها در حوزه های مختلف فناوری در سراسر کشور بر عهده آن ها می باشد. در حال حاضر حدود 32 کارگزاری از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مورد تایید قرار گرفته اند که تنها این کارگزاری ها، مجاز به ارزیابی و تایید صلاحیت شرکت ها جهت صدور مجوز دانش بنیان می باشند.

لازم به توضیح است که این کارگزاران دستمزد و حق الزحمه خود را از معاونت علمی ریاست جمهوری دریافت کرده و به هیچ وجه از شرکت های متقاضی احراز صلاحیت دانش بنیان مبلغ یا حق الزحمه ای را دریافت نخواهند کرد.

مقالات مرتبط

فرم درخواست مشاوره

برای جلسه مشاوره لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید و یا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.